Fatih Mh. Ege Cd. 1184/2 Sk. No:5

Sarnıç - Gaziemir / İZMİR

İzmir Sanayi Tipi Çamaşırhane Çamaşır Makinesi Yedek Parçaları

Evlerde kullanılmakta olan çamaşır makineleri için yaşanan sorunları gidermek için hizmet veren teknik servis sayısı oldukça fazladır. Bu nedenle çamaşır makinesi yedek parça sorunları ve yaşanan arızaları gidermek daha hızlı biçimde sonuçlanabilir. Daha büyük boyutlu, daha güçlü ve daha uzun süre kullanım olanağı veren sanayi tipi çamaşır makineleri için durum aynı olmayabilir. Öncelikle bu konuda uzman ekiple çalışmalar yapan Özkar Makine gibi birçok farklı markaya hizmet veren teknik servis hizmeti bulmalısınız. Çamaşır makinesi yedek parça ihtiyacını da bu firmanın hızlı biçimde gidermesi gerekir. Bu sayede daha kısa süre içinde kurumunuzun ihtiyacı olan çamaşırhane bölümünüzün kesintisiz çalışmasını sağlayabilirsiniz. Özkar Makine olarak farklı markalara çamaşır makinesi yedek parça teminini oldukça kısa süre içinde sağlayarak arızaları gidermekteyiz.

Yılların getirdiği bir tecrübe ile çamaşırhane sektörüne yönelik kusursuz biçimde teknik servis ve yedek parça temini yapmakta olan Özkar Makine, birçok bilenen markanın yedek parçalarını stoklarında tutmaktadır. Tolon yedek parça, Tolkar yedek parça, Tunçkol yedek parça, Speed Queen yedek parça ve Electrolux yedek parça konusunda yaşanabilecek tüm sıkıntılar Özkar Makine tarafından kısa sürede giderilmektedir. Endüstriyel çamaşır makinesi, çamaşır kurutma makinesi, silindir ütüler için gerekli olabilecek motorlardan hız kontrol cihazlarına, selenoid valflerden tahliye vanalarına, kapak contalarından kazan askı yaylarına kadar birçok yedek parça seçeneği stoklarımızda tutulmaktadır. Bu sayede hızlı biçimde hem yedek parça taleplerinizi karşılayabiliyor hem de Özkar Makine uzman ekibi ile gerekli müdahaleyi yapabiliyoruz.

Teknik servis konusunda endüstriyel amaçlı kullanılan çamaşır yıkama, çamaşır kurutma, katlama makinesi, silindir ütü gibi ekipmanlar için ayrı bir uzmanlık gerektirdiği gerçektir. Ev tipi çamaşır makinesi için teknik servis hizmeti veren bir firmayla, yaşanan sorunları tam anlamıyla profesyonel olarak gideremeyebilirsiniz. Bu nedenle hızlı ve doğru sonuç alabilmeniz için Özkar Makine olarak birçok markaya yönelik teknik servis hizmetlerini satışla beraber sunmaktayız. Bununla beraber zaman içerisinde arıza yapabilecek olan cihazlarınızın sorunlarını acil biçimde gidermeniz için Türkiye’nin her noktasına çamaşır makinesi yedek parça hizmeti sağlıyoruz. Özkar Makine ile farklı marka çamaşır makinesi yedek parça ihtiyaçlarını giderebilirsiniz. Uzman ekibimiz, ihtiyacınız olan her türlü yedek parçayı kısa sürede temin eder ve kullanabilmeniz için adresinize ulaştırır. Yedek parçada hızlı çözüme Özkar Makine ile teknik serviste olduğu gibi ulaşırsınız.

Çamaşırhane makineleri ve yardımcı ekipmanlarının satışını yapmakta olan Özkar Makine, servis ve yedek parça konusunda da müşterilerine hızlı sonuç alabileceği çözümleri veriyor. Tüm çalışmalarını hızlı bir şekilde sonuçlandırarak, müşterilerinin çalışmayan ya da verimsiz çalışan çamaşır yıkama ve kurutma makinelerinde yaşadığı sorunu gidermeye çalışıyor. Her türlü endüstriyel çamaşırhane ekipmanı yanında, zaman içerisinde bu ekipmanlar için ihtiyaç duyulan çamaşır makinesi yedek parça konusunda da Özkar Makine ile hızlı sonuç elde edersiniz.