Fatih Mh. Ege Cd. 1184/2 Sk. No:5

Sarnıç - Gaziemir / İZMİR

tolkar çamaşır makinesi servisi

Tolkar Marka Çamaşır Makinesi Alım-Satım Yedek Parça Tamir ve Teknik Servisi

Tolkar, 1969 yılından bu yana tekstil ve çamaşırhane makineleri sektörünün içinde olan yerli bir markadır. İzmir bölgesi üretişi olan firma tarafında üretilmiş olan Tolkar endüstriyel çamaşır makinesi modelleri için başarılı servis hizmetlerini, Özkar Makine tecrübesiyle alabilirsiniz. Uzman ekibi ile Tolkar ürünlerinde tüm yaşayabileceğiniz sıkıntılar kısa zamanda giderildiği gibi, periyodik olarak bakım çalışmaları da servisimiz tarafından yapılmaktadır. Birçok sektörün tercihi olan Tolkar ürünlerini uzun süreli kullanmak istiyorsanız Özkar Makine teknik servis desteğini arkanıza almalısınız.

Endüstriyel alanda faaliyeti olan ve çamaşırhane alanı oluşturarak yıkama, kurutma, ütüleme, katlama çözümü arayanların yerli marka tercihi Tolkar ürünleri oluyor. Satıştan teknik servise kadar bu markalar için yetkili olan Özkar Makine, müşterilere kaliteli hizmeti en iyi biçimde sunmaya çalışmaktadır. Satışta uygun fiyat, teknik serviste de parça ve işçilik garantili olarak Tolkar ürünlerinde en iyi desteği kısa zamanda vermektedir. Tolkar kalitesini iyi bir teknik destekle birleştirmek istiyorsanız Özkar Makine, en iyi çözümü sizlere sunacaktır. Yılların sektör liderlerinden olan Tolkar marka ürününüz, Özkar Makine güvencesi ile uzun yıllar kullanımınıza hazır tutulacaktır.

speed quen çamaşır makinesi servisi

Speed Queen Marka Çamaşır Makinesi Alım-Satım Yedek Parça Tamir ve Teknik Servisi

Sanayi tipi çamaşır kurutma makinesi modelleri arasında öne çıkmış olan Speed Queen, Özkar Makine ürün seçenekleri arasında yer almaktadır. Sektörde Speed Queen markası, dünyanın en büyük ve güvenilir üreticileri arasında gösterilir. Speed Queen, dünyanın en eski çamaşırhane makinaları üreticilerinden biridir ve aynı zamanda yeniliğin temsilcisi olarak görülür. Özkar Makine, bu önemli markanın ürünlerini müşterilerine satış yoluyla ulaştırdığı gibi Speed Queen teknik servis olarak da yaşanabilecek tüm sorunları giderebilecek bilgi ve tecrübeye sahip bir ekiple çalışmalar yapmaktadır. Farklı sektörlerin çamaşırhane alanlarının oluşturulmasında en verimli Speed Queen modelleri öneri olarak sunularak sonrasında da gerekli destek güvencesi Özkar Makine tarafından verilmektedir.

Her zaman müşterilerine en verimli çözümleri satıştan teknik servise ulaştırmayı ilke edinen Özkar Makine, dünya markası Speed Queen için de uzmanlarıyla desteğini sunuyor. Bakım onarım, arıza, yedek parça gibi durumlarda Özkar Makine hızlı çözümleri Speed Queen marka ürünlere yönelik olarak da veriyor. Sektörde sorunsuz biçimde çamaşır makinesi ile çalışma yürütmek istiyorsanız yedek parça ve işçilik garantili olarak Özkar Makine hizmetlerini deneyerek, hızlı ve etkili çözümlere ulaşırsınız.

electrolux çamaşır makinesi servisi

Electrolux Marka Çamaşır Makinesi Alım-Satım Yedek Parça Tamir ve Teknik Servisi

Konutlar için de çamaşır makinesi modelleri bulunan Electrolux, sanayi tipi olarak isimlendirilen ve endüstriyel faaliyeti olan kurumların çamaşırhanelerindeki çamaşır makinelerinde de tercih edilen bir markadır. Özkar Makine hizmet verdiği markalar arasında bulunan Electrolux; farklı tasarımları ve işlevsel özellikleriyle birçok kurumun tercihi olmaktadır. Çamaşırhane alanında iyi tasarımları sayesinde eski yıkama ve kurutma makinelerine göre daha az yer işgal edecek ve yerden kazanmanızı sağlayacak modelleri bulunur. Bu özelliğiyle hastanelerde, okullarda, otellerde, apartman çamaşırhanelerinde spor merkezlerinde ve birçok çamaşırhanede kullanım alanı bulur. Özkar Makine bu önemli marka için de satıştan teknik servise kusursuz biçimde hızlı hizmetleri müşterilerine vermektedir.

Çamaşırhaneler için daha işlevsel biçimde çamaşır makinesi kullanma olanağı veren Electrolux ürünlerinde yaşanan tüm sıkıntılar, Özkar Makine güvencesi ile gideriliyor. Markaya ait cihazlarda hızlı yedek parça temini, arızanın giderilmesi, periyodik bakım gibi ihtiyaçlarda Özkar Makine ile çözüme ulaşırsınız. Dünya markası olan Electrolux ürünler için kaliteli teknik servis, tecrübeli işçilik ve garantili yedek parça güvencesini Özkar Makine ile yakalayacaksınız. Ürünlerinizi daha verimli ve uzun süreli kullanmak istiyorsanız Özkar Makine güvencesinde Electrolux teknik servis desteği isteyebilirsiniz.

inci çamaşır makinesi servisi

İnci Marka Çamaşır Makinesi Alım-Satım Yedek Parça Tamir ve Teknik Servisi

Özkar Makine olarak ülkemizde bilinen önemli sanayi tipi çamaşır makineleri için yedek parça üretimi yapmakta olan olan İnci Makine için de satıştan teknik servise kadar hizmetler veriyoruz. Sahibi olduğunuz İnci Makine yedek parçası kullanmakta olan çamaşır yıkama makinesi konusunda 2.el ve hızlı tedarik yapılacak biçimde yedek parça desteğimiz de bulunuyor. Sorunsuz ve kesintisiz biçimde çamaşır makine kullanımı gerçekleştirmek istiyorsanız, Özkar Makine personeli sizlere gerekli desteği yedek parçadan teknik servise tüm Türkiye için sunacaktır. 

Sanayi tipi çamaşır yıkama makineleri hem boyut hem de çalışma yapıları olarak, ev tipi makinelere göre farklılıklar içerir. İç yapısında kullanılan yedek parça için de durum aynıdır. Yerli yedek parça gereksiniminde İnci Makine özellikle rezistans konusunda öne çıkar. Özkar Makine bu ürünlerde müşterilerine hızlı yedek parça temin etme seçeneği sunar. Hem yedek parça konusunda hem de verilecek teknik servis hizmeti konusunda Özkar Makine ile garantili çözümlere ulaşırsınız. Özkar Makine güvencesiyle İnci Makine ürünlerine hızlı ve garantili biçimde ulaşın. İşletmenizde kullanmakta olduğunuz sanayi tipi çamaşır makinesi için yaşadığınız sorunları kısa sürede giderek ve verimli çalışmanızı sağlayacağız.

 

tunckol_small

Tunçkol Makina Marka Çamaşır Makinesi Alım-Satım Yedek Parça Tamir ve Teknik Servisi

Ağır sanayi makine ve ekipmanlarının yedek parçalarını ve ekipmanlarını üretmekte olan Tunçkol Makine, ithalattan ve üretime sanayi tipi çamaşır yıkama makineleri için modellere imza atmaktadır. Bu kaliteli ürünlere ulaşmak için Özkar Makine güvencelerini yakalayabilir ve arkanızda sektörün tecrübeli firmasını alabilirsiniz. Özkar Makine, sadece Tunç Makine ürünleri satmakla müşteriyle olan ilişkisini bitirmez. Satış sonrasında desteğini sürdürdüğü gibi, Tunçkol Makine teknik servis hizmetlerini bakım çalışmalarında ve arıza gibi durumlarda hızlı biçimde gösterir. Kısacası sadece ürün değil, hizmetin de kalitelisini Özkar Makine ile elde etmiş olursunuz. İhtiyacınız olan ürünlerin belirlenmesinde desteğini göstererek doğru Tunçkol Makine ürünlerine ulaşmanızı sağlayacak olan Özkar Makine, satın aldığınız makineleri sorunsuz kullanmanız için de desteğini sürdürecektir.

Özkar Makine, sektörün önemli ithalatçısı ve üreticisi olan Tunçkol Makine ürünlerini sıfır ve ikinci el olarak en uygun fiyatlarla ulaştırmaktadır. Bunun yanında; satış sonrasında ortaya çıkabilecek yedek parça ihtiyaçlarınızı, bakım onarım ihtiyaçlarınızı garantili biçimde karşılamaktadır. Özkar Makine ile kurumunuzda kuracağınızı çamaşırhane için gerekli olan Tunçkol Makine çamaşır makinesi, kurutma makinesi, silindir ütü ve katlama makinesi ile yardımcı ekipmanları ürünleri yanında, teknik servis desteğini de elde etmiş olursunuz.