Endüstriyel Sanayi Tipi Çamaşır Makinesi Elektronik Panel Arızası Tamir ve Bakımı

Sanayi tipi olarak adlandırılan ve daha çok kurumların çamaşırhane bölümlerinde, kuru temizleme kurumlarında, tekstil üretimi yapan fabrikalar, hastane, otel gibi çamaşır yükü olan işletmelerde kullanılmakta olan endüstriyel çamaşır makinası panel modellerinde teknik servis konusunda uzman bir firma ile çalışmanız tavsiye edilir. Kesintisiz biçimde hızlı ve daha karlı biçimde temiz çamaşırlara ulaşmanızı sağlayan bu cihazların teknik servis hizmetini Özkar Makine uzmanlığına emanet edenler pişman olmuyor. Çamaşır makinesi panel tamiri çalışmasından yedek parça teminine, arızanın tespit edilerek gerekli tamir ve bakım çalışmalarının yapılmasına kadar birçok işlem hızlı biçimde sonuçlandırılıyor. Alanında uzman ve yılların getirdiği tecrübeyle çalışan Özkar Makine, birçok farklı marka için çamaşır makinesi panel tamiri konusunda en iyi sonuçları almanızı sağlıyor.

Tolkar Çamaşır Makinası Paneli

Ayrı bir uzmanlıkla tamir, bakım ve arıza giderme çalışmalarının yapılması zorunlu olan endüstriyel çamaşır makineleri için uzman desteği veren Özkar Makine ile kesintisiz biçimde cihaz avantajlarını kullanmanız sağlanmaktadır. Dış kaplaması ve suyla temas eden yüzeyleri paslanmaz üründen yapılan bu ürünlerde en fazla arıza görülen noktalardan biri panel kısımları olmaktadır. Daha iyi biçimde çalışma alanında yer kazandıran bu çamaşır makineleri, elektrostatik toz boyalıdır ve dış yüzeyleri de uzun çalışma saatlerine karşı dayanıklıdır. Çamaşır makinesinin programları elektronik kumanda panelinde bulunur. Çamaşır makinasi paneli, dokunmalıdır ve görsel olarak ayarlayabilir. Kontrol, program oluşturma, kullanma alanı olan görülen bu bölgedeki arızalara hayati önem taşır. Güvenli biçimde kullanım için de çamaşır makinesi panel tamiri yoluna gidilerek arıza giderilmelidir. Özkar Makine, çamaşır makinesi panel tamiri konusunda uzman bir ekiple çalışmalar yapmaktadır. Birçok farklı markanın panelini tanıyan, yaşanabilecek arızaları bilen ve hızlı biçimde bu arızaların giderilmesi için gerekli çalışmayı yapabilen ekiple hızlı sonuçlar alınmaktadır.

Endüstriyel çamaşır makinesi çalışması, ön panel üzerine monte edilen elektronik dijital göstergeli alandan kontrol edilmektedir. Bu alanda yaşanan sıkıntıların anında ele almamız için; kurumun çamaşır ile ilgili çalışmaların aksamaması, hızlı biçimde çamaşır ihtiyacının karşılanabilmesi, personel güvenliği gibi açılardan da önem taşır. Su ve zaman tasarrufu ile kurumun maliyetlerini de düşüren cihazlarınızda, çamaşır makinesi panel tamiri konusunda uzman Firmamızın ekiplerine güvenebilirsiniz. Özkar Makine teknik servis çalışması; çamaşır makinesi panel tamiri ile kalmayacaktır. Verilecek olan teknik servis hizmetinde; makinelerin devri, hız kontrolü,  çalışırken aşırı titreşimleri, makinenin zarar görmesini engelleyen switchleri, yay ve amortisörleri de kontrol edilecektir. Bu sayede alacağınız Özkar Makine teknik servis hizmeti sonrasında cihazınızı daha verimli biçimde kullanma olanağı da elde edeceksiniz. Özkar Makine çamaşır makinesi panel tamiri çalışmalarını yedek parça ve işçilik garantili olarak Türkiye’nin her noktasında kesintiye uğramadan çalışabilmeniz için ulaştırmaktadır. Özkar Makine güvencesini satış ve ikinci cihaz alım satımlarında olduğu gibi, çamaşır makinesi panel tamiri konusunda da arkanıza alabilirsiniz.