Fatih Mh. Ege Cd. 1184/2 Sk. No:5

Sarnıç - Gaziemir / İZMİR

Hakkımızda

tolon-çamaşır-yıkama-makinası
tolon-çamaşırhane-makinaları

1992'den Beri
Endüstriyel Çamaşır Makinesi Satıyoruz

İşimizi kaliteli Yapıyoruz. Türkiye'nin dört yanından sipariş alıyoruz.

Endüstriyel çamaşır yıkama makinesi, çamaşır kurutma makinesi konusunda İzmir merkezli olarak çalışan Özkar Makine, yılların tecrübesini müşterilerine yansıtıyor. Türkiye’nin dört yanına sanayi tipi cihazların satışını, yedek parça teminini ve yaşanan arızaların giderilmesi için teknik servis hizmetlerini sağlıyoruz. Yeni ya da ikinci el endüstriyel çamaşır yıkama,kurulama çözümü sunan makineleri için en iyi teklifi bizlerden alabilirsiniz. Farklı sektörlerde kirli çamaşır ve kumaşları için hızlı çamaşır makinesi, endüstriyel çamaşır makinesi, kurutma makinesi, silindir ütü, paskala ütü gibi ürünlerine ihtiyaç duyanlara yönelik olarak alım satımı ve bakım onarımlarını gerçekleştiriyoruz. Kaliteli işçilik, kaliteli ürünler, kaliteli teknik servis hizmeti almak istediğinizde Türkiye’nin neresinde olursanız olun Özkar Makine çözümler üretmektedir.


Çalışma hayatının birçok noktasında çalışanlar için bazı kıyafetleri kullanma zorunluluğu vardır. Bu durumu restorantlarda, otellerde, fabrikalarda, üretim sahalarında, hastanelerde görebilirsiniz. Aynı zamanda bu kurumlardan birçoğu faaliyetleri esnasında; masa örtüsü, yatak örtüsü, yastık kılıfı gibi kirlenen tekstil ürünlerini de yıkayıp tekrar kullanıma hazır hale getirmek zorundadır. Hemen her gün kullanılan bu kıyafet ya da tekstil ürünlerinin, yıkama işlemleri için ayrı bir zamana ve personele ihtiyaç duyulacağı bir gerçektir. Tekstil sektöründeki kumaşların yıkama, ütüleme gibi işlemlerini düşünecek olursanız daha farklı çözümlere gidilmesi kaçınılmaz olur. Daha büyük boyutlu, daha güçlü, daha hızlı biçimde yıkama – kurulama – ütüleme işlemlerinin yapılması bir zorunluluk olmaktadır. Zaman, personel, maliyet avantajları getirecek olan kaliteli ürünlere ulaşmanıza Özkar Makine olarak yardımcı oluyoruz.

Hizmetlerimiz sadece alım yapacağınız zamanlar için olmuyor. Yenilemek istediğiniz ve ikinci el satışla değerlendirmek istediğiniz endüstriyel çamaşır yıkama veya kurulama makineleri için en uygun teklifleri size sunarak, daha üst modellere geçebilmeniz konusunda destek veriyoruz. İkinci elde en iyi teklifleri Özkar Makine’den alabilirsiniz. Özkar Makine tecrübesini en iyi görebileceğiniz nokta ise teknik servis hizmetleri oluyor. Tecrübeli personelimizle, yaşadığınız tüm arızalar ve periyodik bakımlarda yanınızda oluyoruz. Endüstriyel çamaşırhane makineleri için; panel tamiri, elektronik panel arızası, periyodik bakım ve onarım konularında hızlı desteği İzmir geneline ve Türkiye’nin tamamına ulaştırıyoruz.

Zaman içerisinde performansını kaybedebilen, bakım ve onarıma ihtiyaç duyan, arıza sonrası yedek parça bekleyen tüm endüstriyel çamaşır yıkama, çamaşır kurulama, ütüleme makineleri için Özkar Makine uzmanlarından destek alabilirsiniz. Özkar Makine, hizmet verdiği tüm markalar için en kısa zamanda yedek parça teminini yapmaktadır. Başarılı bir teknik servis hizmetini yedek parçadan işçiliğe kadar en iyi biçimde sunmaktayız.


Kurumların çamaşırhane çalışmasında ihtiyacı olabileceği tüm yardımcı ekipmanları da temin etmekte olan Özkar Makine, daha kaliteli ve az maliyetli ürünleri size sağlamaktadır. Kurumunuzdaki çamaşırhane alanı için karşılaştığınız tüm sorunlarda, cihaz ihtiyaçlarında, yedek parça gereksiniminde, bakım ihtiyacında Özkar Makine tarafından sunulan hizmetlerle uzun vadeli çözümlere ulaşacağınızı bilmelisiniz.

İzmir hızlı çamaşır makinesi, Endüstriyel çamaşır makinesi, kurutma makinesi, silindir ütü, paskala ütü gibi ürünlerin alım satımı ve bakım onarımlarını yapıyoruz.